top of page

Míša Kašová

Kdo tě povede?

Misa 2.png

Míša je zkušená trenérka kurzů Jdu běhat, kde se už pátým rokem věnuje začínajícím i pokročilým běžkyním. Loňský ročník Míša také vedla vybranou desítku šelem. Míša dokončuje studium Aplikované tělesné výchovy a sportu osob se specifickými potřebami na FTVS UK a studium tělesné výchovy a biologie na PedF UK. Od mala má ráda sport, hlavně cyklistiku a běhání. Mnoho let dělala závodně atletiku a i nyní se ráda účastní různých výzev. Míša je certifikovaná fitness trenérka, výživová poradkyně a masérka. Má zkušenosti s vedením nejen běžeckých kurzů pro ženy v Jdu běhat, ale i s vedením kruhových tréninků, atletiky, netradičních sportů dětí a také s organizováním dětských sportovních táborů.

Koho hledáme?

Aktivní sportovkyně, které spojuje láska k běhu. Přihlásit se může kdokoliv bez rozdílu běžecké úrovně či věku. Podmínkou účasti v tomto projektu je pouze dosažení věku 18. let a dobrý zdravotní stav.

Co tě čeká?

Pod vedením sympatické trenérky Míši se můžeš těšit na běžecké tréninky, které tě budou nejen bavit, ale také ti pomůžou dosáhnout tvého sportovního cíle. Vybavíme tě kvalitními běžeckými produkty značky PUMA, které ti dodají potřebnou motivaci i výkon při běhání.

A to není vše! Značka PUMA je titulárním partnerem běžeckého závodu Legenda Emil, který se běží v sobotu 25.6. v Kopřivnici pod organizací RunTour. Účastí v projektu navíc získáváš zdarma startovné na tento závod.  

Jak budou tréninky probíhat?

Běhat budeme ve skupině tak, abys mohla sdílet své zážitky a pokroky v partě stejně nadšených běžkyň. Každý trénink tě povede trenérka Míša Kašová, se kterou tě čekají pestré a zábavné tréninky... od zahřátí, běžeckých cvičení, informací a tipů, přes běžecké úseky v hezkém prostředí parku Stromovka, až po závěrečné zklidnění.

Kde a kdy se bude běhat?

Tréninky budou probíhat v parku Stromovka v Praze, každou středu od 18:30 hod. Není podmínkou mít bydliště v Praze, zvaž ale sama, zda bude v tvých silách v uvedený den a čas tréninky zvládat. Začínáme běhat 20. dubna a končíme 22. června. Tréninky budou probíhat v parku Stromovka v Praze, každou středu od 18:30 hod. 

Kdy se dozvím, zda jsem byla vybrána?

Kontaktovat tě budeme nejpozději ve čtvrtek 14. dubna se zprávou, zda se stáváš členkou týmu šelem.

Kolik tě to bude stát

Tato běžecká výzva je pro tebe zcela zdarma. Musíš jen udělat první krok – přihlásit se do výzvy tím, že vyplníš registraci.

Budeme rádi, pokud budeš mít veřejný účet na sociálních sítích a chuť sdílet svůj pokrok a dojmy s ostatními.

Napadá tě něco dalšího?

Pokud máš jakýkoliv dotaz, na který zde nenajdeš odpověď, napiš nám email na info@runpuma.cz nebo vyplň kontaktní formulář.

bottom of page