Míša Kašová

Kdo tě povede?

kruh
Runpuma_doplnkova-grafika_001_foto_trene

Míša právě dokončuje studium Aplikované tělesné výchovy a sportu osob se specifickými potřebami na FTVS UK a studium tělesné výchovy a biologie na PedF UK. Od mala má ráda sport, hlavně cyklistiku a běhání. Mnoho let dělala závodně atletiku a i nyní se ráda účastní různých výzev. Míša je certifikovaná fitness trenérka, výživová poradkyně a masérka. Má zkušenosti s vedením nejen běžeckých kurzů pro ženy, ale i s vedením kruhových tréninků, atletiky, netradičních sportů dětí a také s organizováním dětských sportovních táborů.

Koho hledáme?

Aktivní sportovkyně, které spojuje láska k běhu. Přihlásit se může kdokoliv bez rozdílu běžecké úrovně či věku. Podmínkou účasti v tomto projektu je pouze dosažení věku 18. let a dobrý zdravotní stav.

Co tě čeká?

Pod vedením sympatické trenérky Míši se můžeš těšit na běžecké tréninky, které tě budou nejen bavit, ale také ti pomůžou dosáhnout tvého sportovního cíle. Vybavíme tě kvalitními běžeckými produkty značky PUMA, které ti dodají potřebnou motivaci i výkon při běhání.

Jak budou tréninky probíhat?

Běhat budeme ve skupině tak, abys mohla sdílet své zážitky a pokroky v partě stejně nadšených běžkyň.

Kde a kdy se bude běhat?

Tréninky budou probíhat v parku Stromovka v Praze, každou středu od 18:30 hod. Není podmínkou mít bydliště v Praze, zvaž ale sama, zda bude v tvých silách v uvedený den a čas tréninky zvládat. Začínáme běhat 5. května a končíme 28. července.

Kdy se dozvím, zda jsem byla vybrána?

Kontaktovat tě budeme nejpozději v pondělí 26. dubna se zprávou, zda se stáváš členkou týmu šelem.

Kolik tě to bude stát

Tento běžecký kurz je zcela zdarma. Musíš jen udělat první krok – přihlásit se do výzvy tím, že vyplníš registraci.

Budeme rádi, pokud budeš mít veřejný účet na sociálních sítích a chuť sdílet svůj pokrok a dojmy s ostatními.

A co koronavirus?

Nic nás nezastaví. Veškerá setkání a tréninky budou probíhat v souladu s aktuálními vládními opatřeními týkající se onemocnění covid-19. Pokud nebude možné běhat ve skupině, připravíme pro tebe individuální tréninkový plán a naučíme tě běhat on-line.

Napadá tě něco dalšího?

Pokud máš jakýkoliv dotaz, na který zde nenajdeš odpověď, napiš nám email na info@runpuma.cz nebo vyplň kontaktní formulář.