top of page

"Účastí na půlmaratonu v canicrossu jsem překonala sama sebe."

Představujeme Anetu, druhou běžkyni projektu "Probuď v sobě šelmu". Aneta je momentálně na rodičovské dovolené. I přes to, že se doma stará o tři děti, zvládá běžecké tréninky i povídání o sobě.


Aneta S.

Model běžecké obuvi: PUMA LIBERATE NITRO 

 

1. Jaká byla tvá motivace přihlásit se do projektu „Probuď v sobě šelmu"?

Sleduji holky z běžeckých kurzů JDU BĚHAT a trénuji s nimi od roku 2017. Od té doby jsem si je zamilovala. Objevila jsem tento projekt na sociálních sítích a přišlo mi to velmi sympatické. Opravdu jsem nečekala, že budu vybrána.

 

2. Jaké je tvé zaměstnání nebo ještě studuješ? 

Jsem na rodičovské dovolené se třemi dětmi, mám 2 kluky a holčičku uprostřed. Oceňuji tak každou příležitost k běhu. K tomu se částečně věnuji digitálnímu marketingu.

 

3. Jak ses udržovala v pohybu během pandemie?  

Chodila jsem do kurzu JDU BĚHAT předtím, než bylo společné sportování zakázáno, takže jsme během pandemie měli alespoň on-line podpůrnou skupinku, ve které jsme se vzájemně motivovaly. Všechny holky běhaly individuálně.

 

4. Jaký je tvůj nejsilnější běžecký zážitek? 

Doma máme dva psy, se kterými jsem začala běhat. Běh se psy se jmenuje canicross. Existuje také ještě skijöring, což je běžkování se psem. V canicrossu nejsem profík, ale díky komunitě jsem se dostala na půlmaraton v Jizerských horách. Byla to pro mě velká výzva, ale zvládla jsem to. Překonala jsem sama sebe, ale druhý den jsem nemohla chodit.bottom of page