top of page

„Když neběhám, pomáhám v neziskovém sektoru a peču dorty“.

Organizovat Diakonii, skauta, běhat a upéct dort? To pro Anežku není žádný problém!

Anežka Tichá

Model běžecké obuvi: PUMA DEVIATE NITRO 

 

1. Měla jsi před kurzem již něco naběháno nebo s během teprve začínáš?

Začala jsem běhat asi před 5 lety s kurzem JDU BĚHAT a propracovala jsem se ke kurzu „nauč se uběhnout desítku“, už je to ale pár let. Běžeckých kurzů jsem se účastnila dva roky, pak jsem trénovala spíše individuálně a teď se opět dostávám do formy.

 

2. Jak bys popsala své pocity z průběhu projektu?

Je to skvělé a od začátku mě překvapuje, na jaké profesionální úrovni vše probíhá. Nejprve jsem nevěděla, co od projektu čekat, a pak na mě zapůsobil „wow“ efekt na prvním setkání v PUMA showroomu. Proběhlo seznámení s ostatními holkami a organizačním týmem, fotily jsme se a bylo to opravdu super. Je fajn, že tu nejsme ve skupinkách. Přišly jsme všechny na stejno a neznaly jsme se, tak bylo jednodušší navazovat nové kontakty.

 

3. Věnuješ se i jiným sportům kromě běhání?  

Jezdím hodně na kole, občas se vypravím na túry s batohem. Během pandemie byly sportovní aktivity omezené, tak jsem si někdy alespoň zahrála ping-pong, stůl máme doma. Příležitostně se věnuji také kruhovému tréninku. Mám blízko k outdooru, proto vedu skautský oddíl pro děti. Nyní se spíše angažuji v organizační činnosti, získávám granty a podobně. V půlce září mě čeká vlastní svatba, na tu se moc těším.

 

4. Jak nejraději trávíš svůj volný čas?  

Můj velký koníček je právě skaut. Dále pak trávím čas sportem. Pracuji jako projektový manažer v neziskové organizaci Diakonie a jsem cukrářka, tak občas peču i dorty.


5. Jak hodnotíš svoje běžecké vybavení?

Boty mi zcela vyhovují, i když zpočátku jsem měla trochu obavy. Pro je těžké sehnat běžeckou obuv, protože mám širší nárt a obvykle mě boty tlačí. Běhám v modelu Deviate Nitro, jsou skvělé a nemám s nimi žádný problém. Jsem s vybavením naprosto spokojená. Začala jsem nakupovat od značky PUMA i další produkty.bottom of page