top of page

„Můj život se řídí heslem práce, víno, běh.“

Blížíme se do cílové rovinky! Představujeme Nikol, desátou finalistku našeho šelmího kurzu. Prozradila nám, jakými aktivitami tráví svůj volný čas, jaké jsou její běžecké plány nebo jaké dojmy si odnáší z tohoto projektu.

Nikol Klapetková

Model běžecké obuvi: PUMA DEVIATE NITRO 

 

1. Jaké jsou tvé pocity z nedávného závodu - Běh Advenťáka?

Závod jsem si užila, bylo to skvělé. Byly jsme tam se šelmami společně, vzájemně jsme se podporovaly a všechny jsme byly namotivované. V závodě jsem bohužel neznala terén a nechávala si síly na konec. Za každou zatáčkou jsem čekala závěrečný kopec, až najednou přede mnou byla cílová rovinka. Přestože mi na umístění na bedně chyběla pouze jedna minuta, užila jsem si závod na 100%. Běžela jsem pak zpátky pro Domču, jednu z šelem, abych ji podpořila a doběhla s ní do cíle.

 

2. Jak hodnotíš projekt „Probuď v sobě šelmu“?

Jsem nadšená, projekt je skvělý. I když jsme každá jiná, tak mám pocit, že se známe už minimálně rok a neumím si představit, že za měsíc to všechno skončí a naše středy už nebudou. Máme mezi sebou velmi přátelský vztah, některé z holek jsem měla větší příležitost poznat na závodě NoMen Run. Sdílíme spolu nejen společné zážitky, ale i osobní témata. Jsem nadšená i z posilování a běhání intervalů v rámci tréninků, které běžně do svých tréninků nezařazuji.

 

3. Jak nejraději trávíš svůj volný čas?  

Někteří mají život jako „ženy, víno, zpěv“ a já si dělám srandu, že můj život se smrsknul na „práce, víno, běh“. Ráda chodím po horách, obecně sportuji, jezdím na kolečkových bruslích, překvapivě i čtu, a to zejména po cestě do práce v metru. Ráda také cestuji. Mám navíc skvělou práci, a i když v ní trávím dost času, je pro mě koníčkem.

 

4. Jaká byla tvá motivace přihlásit se do projektu?  

Neběhat sama, zlepšit se, vyzkoušet běhat ve skupině a vzájemně se motivovat. Má osobní motivace je uběhnout 10 km pod 45 minut a třeba jednou mít "sixpack" na břiše. Letos bych ráda uběhla 1 200 km.


5. Jsi spokojená s PUMA běžeckým vybavením?

Vyzkoušela jsem již několik modelů běžecké obuvi. Poslední závod jsem běžela v modelu Liberate Nitro, v kterých jsem si zaběhla i svůj osobní rekord na 10 km. Trénuji však v modelu Deviate Nitro. S oběma modely jsem spokojená.bottom of page