top of page

„Opravdovým běžeckým zážitkem je pro mě běhání po písečných plážích.“

Šelmí projekt se nám překlopil do posledního měsíce. Zbývá nám představit ještě několik finalistek. Mezi ně patří i Maruška, v současné době maminka na mateřské dovolené.

Marie Novotná

Model běžecké obuvi: PUMA DEVIATE NITRO 

 

1. Máš již z minulosti zkušenost s běžeckými kurzy JDU BĚHAT?

O kurzech mi řekla kamarádka a už dlouhou dobu je sleduji na Instagramu, ale nikdy jsem se kurzů nezúčastnila. Vlastně ani nevím proč. Sama, s kamarády nebo s manželem jsem vždy ráda běhala, ale nikdy mě nenapadlo se přihlásit do kurzu.

 

2. Co říkáš na bandu šelem?

Nejsem úplně seznamovací typ, takže jsem měla zpočátku obavy. Sešly jsme se ale super holky a připadá mi to, jako bychom se všechny znaly už hrozně dlouho. Na trénincích je zajímavé poslouchat jejich příběhy ze života. Každá je originál a moc mě baví je poznávat.

 

3. Jsi spokojená s PUMA běžeckým vybavením?  

Jsem moc spokojená. Nikdy předtím jsem vybavení této značky nekupovala a teď s holkami koukáme, jak jsou PUMA produkty nádherné a oblíbila jsem si je.

 

4. Jaký je tvůj nejlepší běžecký zážitek?  

Miluji běhání po pláži. Jezdíme do Polska nahoru k Baltu, kde jsou dlouhé nádherné písečné pláže. Je to vždy opravdový běžecký zážitek. Už se tam opět moc těším.


5. Jaké je tvé zaměstnání?

Jsem na mateřské s rok a půl starou Amélií, ale jinak dělám tiskovou mluvčí v centru Anabell, které pomáhá osobám s poruchami příjmu potravy. Dále koordinuji projekt „Běhám pro Anabell“ a předtím jsem ve stejném centru dělala sociální pracovnici.bottom of page