top of page

"Běhání do kopce mě vnitřně posiluje, i když mě známí považují za blázna."

Poznej první finalistku našeho "šelmího" kurzu. O tom, co Domča říká na ostatní běžkyně, jaký je její nejsilnější sportovní zážitek nebo co by chtěla účastí v tomto kurzu sobě i ostatním dokázat, se dozvíš v následujícím článku.


Dominika Kadeřábková

Model běžecké obuvi: PUMA ETERNITY NITRO 

 

1. Máš již nějakou zkušenost s běžeckými kurzy JDU BĚHAT? 

Běžeckých tréninků JDU BĚHAT se účastním již třetím rokem, chodím 2x v týdnu, i na ranní tréninky. Vyhovuje mi běhat ve skupince, jakmile povídám, mám rychlejší tempo, než když běžím sama.

 

2. Co říkáš na novou bandu šelem? 

Každá jsme nějaká, je to mix, taková reklama na obyčejné holky. Každá z nás je odlišná, lišíme se i postavami. Všechny šelmy jsou sympatické a líbí se mi, že se vzájemně podporujeme.

 

3. Jak hodnotíš obuv a oblečení značky PUMA, které jsi dostala?  

Začínala jsem s modelem Eternity Nitro, který vřele doporučuji. Nyní ale zkouším i další běžecké boty od značky PUMA. Také jsem moc spokojená s legínami. Jsou vyrobeny ze skvělého materiálu a už 2 holky mi je osahávaly, jak jsou heboučké a chtějí si je také pořídit.

 

4. Jaký je tvůj nejlepší běžecký zážitek? 

Je to Olympijský běh na Petřín, asi 5,5 km dlouhý závod. Nikdo se mnou nechtěl běžet, údajně proto, že jsem blázen a chci běhat do kopců. Doteď mě mají za blázna. Kopce chci běhat pořád, je to náročnější a mě vnitřně posiluje, že jsem tam s profíky. Někteří zvládnou závod za 25 minut a já to běžím hodinu, ale co je důležité, že mám z toho dobrý pocit.


5. Chtěla bys účastí v kurzu sobě nebo někomu jinému něco dokázat?

Ano, chci dokázat sama sobě i ostatním, že důležité je bojovat a nevzdávat to. Mám radost, že můžu motivovat i ostatní, běhala jsem i při 120 kg a šlo to. Hodila jsem kila za hlavu, během jsem přes 30 kg zhubla. Namotivovala jsem se a dokazuji, že i s nějakým tím kilem navíc lze běhat.bottom of page