ATM02215_web.jpg
Značka PUMA a běžecké kurzy JDU BĚHAT ti nabízí skvělý sportovní zážitek, který je pro tebe ZDARMA.

Zúčastni se s námi tréninku ve Stromovce a vyhraj běžecké boty PUMA NITRO!

Zjisti více informací a přihlas se!

PŘIJĎ SI S NÁMI ZABĚHAT!

Jak budou tréninky probíhat?

Tréninky jsou určeny pro začínající i pokročilé běžkyně. Můžeš se těšit na dvojici skvělých trenérek, které se postarají o to, aby tě trénink nejen bavil, ale současně tě motivoval do dalšího běhání. Budeš mít možnost vyzkoušet si nové běžecké boty PUMA, které můžeš i vyhrát (po skončení tréninku proběhne losování).

Kdy a kde budou tréninky probíhat?

Vybíhat budeme ze sportovního areálu Základní školy Antonína Čermáka na Praze 6.

Přihlásit se můžeš na jeden ze dvou tréninků, které proběhnou ve středu 22.9. 2021 v 18:00 hod. a ve čtvrtek 30.9. 2021 v 18:00 hod.

 

Nejsem si jistá, zda trénink zvládnu.

Neměj žádné obavy. Trénink bude probíhat ve dvou skupinách, tak aby jej zvládly běžkyně všech výkonnostních úrovní.

Pro pokročilé běžkyně jsme připravili trénink s výběhem do Stromovky. Začátečnice se seznámí se základy techniky formou běžecké abecedy přímo ve venkovním areálu školy a pokud se na to budete cítit, vyběhnete také do Stromovky.

Praktické informace k tréninkům

Akce je pro všechny běžkyně ZDARMA. Samotný trénink bude trvat asi jednu hodinu. Vstup do sportovního areálu bude možný od 17:30. Na místě bude zajištěna úschova věcí během tréninku.

Jak se na místo dostanu?

Sportovní areál ZŠ Antonína Čermáka se nachází v blízkosti tramvajové a autobusové zastávky „Zelená“ v městské části Praha-Bubeneč. Parkování pro osobní vozidla není zajištěno.

Dokdy se můžu přihlásit?

Počet míst na každý trénink je omezen, proto neváhej a přihlas se co nejdřív. Pro 20 běžkyň, které se registrují na každý trénink jako první, čeká skvělý PUMA dárek! Pokud nakonec nebudeš moct dorazit, napiš nám na info@runpuma.cz, abychom tvoje místo mohli nabídnout dalším běžkyním.

 
puma-grey_form.jpg

REGISTRUJ SE NA TRÉNINK

V tuto chvíli jsou registrace na tréninky ukončeny. Děkujeme za projevený zájem. Další termíny trénků pro vás připravujeme.