top of page
ATM02215_web.jpg
Značka PUMA a běžecké kurzy JDU BĚHAT ti nabízí skvělý sportovní zážitek, který je pro tebe ZDARMA.

Zúčastni se s námi tréninku ve Stromovce a vyhraj běžecké boty PUMA NITRO!

Zjisti více informací a přihlas se!

PŘIJĎ SI S NÁMI ZABĚHAT!

Jak budou tréninky probíhat?

Tréninky jsou určeny pro začínající i pokročilé běžkyně. Můžeš se těšit na dvojici skvělých trenérek, které se postarají o to, aby tě trénink nejen bavil, ale současně tě motivoval do dalšího běhání. Budeš mít možnost vyzkoušet si nové běžecké boty PUMA, které můžeš i vyhrát (po skončení tréninku proběhne losování).

Kdy a kde budou tréninky probíhat?

Vybíhat budeme ze sportovního areálu Základní školy Antonína Čermáka na Praze 6.

Přihlásit se můžeš na jeden ze dvou tréninků, které proběhnou ve středu 22.9. 2021 v 18:00 hod. a ve čtvrtek 30.9. 2021 v 18:00 hod.

Podrobne info

Nejsem si jistá, zda trénink zvládnu.

Neměj žádné obavy. Trénink bude probíhat ve dvou skupinách, tak aby jej zvládly běžkyně všech výkonnostních úrovní.

Pro pokročilé běžkyně jsme připravili trénink s výběhem do Stromovky. Začátečnice se seznámí se základy techniky formou běžecké abecedy přímo ve venkovním areálu školy a pokud se na to budete cítit, vyběhnete také do Stromovky.

Praktické informace k tréninkům

Akce je pro všechny běžkyně ZDARMA. Samotný trénink bude trvat asi jednu hodinu. Vstup do sportovního areálu bude možný od 17:30. Na místě bude zajištěna úschova věcí během tréninku.

Jak se na místo dostanu?

Sportovní areál ZŠ Antonína Čermáka se nachází v blízkosti tramvajové a autobusové zastávky „Zelená“ v městské části Praha-Bubeneč. Parkování pro osobní vozidla není zajištěno.

Dokdy se můžu přihlásit?

Počet míst na každý trénink je omezen, proto neváhej a přihlas se co nejdřív. Pro 20 běžkyň, které se registrují na každý trénink jako první, čeká skvělý PUMA dárek! Pokud nakonec nebudeš moct dorazit, napiš nám na info@runpuma.cz, abychom tvoje místo mohli nabídnout dalším běžkyním.

Registrace trenink
puma-grey_form.jpg

REGISTRUJ SE NA TRÉNINK

V tuto chvíli jsou registrace na tréninky ukončeny. Děkujeme za projevený zájem. Další termíny trénků pro vás připravujeme.

bottom of page